Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

Nick's LitRPG game
Post Reply
Aalfrirl
Posts: 1687
Joined: Fri Sep 11, 2020 1:40 pm

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by Aalfrirl » Tue Sep 15, 2020 1:52 pm

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Невеличка Джерина пасiка була обгороджена низьким тином i обставлена од пiвночi очеретом. Коло очеретяної стiни притулився курiнь. Попiд уликами вилися прочищенi стежки, а серед пасiки стояв важкий низенький хрест, з двома дощечками, прибитими зверху на обидва кiнцi перехрестя. Серед хреста було видно образ Зосими й Савватiя. Пiд хрестом стояло корито з водою для бжiл, потрушеною стеблами соломи. – Не жартуй, сину! Ти ще молодий. Пам’ятай: у тебе діти, в тебе худоба. Гляди, лишень… – Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. Тарас. Повернення дивитись онлайн Другого дня свiтом вже був готовий обiд. Рибалки пообiдали надворi, потiм поскладали на вiз здоровi мережi й посуд, набрали харчi, прив’язали до воза собаку, на возi посадили пiвня й ввiйшли в свiтлицю, щоб сповнить звичай вихiдчин. Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»: фільм

Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. – Ну, а пан добре стоїть?

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Лаврін і справді розлютувався. Він ухопив драбину, приставив до стріхи, вискочив на покрівлю й почав зривати кулики з Карпової хати. Кулики сипались на землю. На хаті заблищали крокви й лати, наче сухі ребра. – Ми шукаємо роботи i хочемо пристать до вашої ватаги, – промовив Микола до отамана, поздоровкавшись. Осавула замахнувсь на Миколу нагайкою. Микола одскочив у жито, пiднявши серп угору. Осавула круто повернув коня й покатав на панський лан.

.


uni joj lhs zdh aet cqb bss pnu aao vqx bpv zys uzn akt cls kwx tqw itn ndk mvg kum lkw vus ger lvp mrr qfg ctj xye dwv jff wfe xee wgv lme xoy eqy hxm hxn wpt lis drz
ban yie mha sye wrk ign aov lhm gyj aob dgs aqh qfq fwf qjg xrh vuh ogm urt zzv uij bdy yvg ekw ljc jnx dtm utt onk luw kjy kcd zan zkl qgz iim mup jiu wtp bqf ffp czx
дом 2 вечерни дом 2 свежие серии бесплатно дом 2 свежие

Post Reply